
Дитяча футболка "03" для хлопчиків
Стильна і якісна трикотажна футболка - кращий друг ніжної дитячої шкіри в літній період. Завдяки матеріалу кулір, з якого виготовлена ця футболка, шкіра буде вільно дихати і в той же час буде захищена від палючого літнього сонечка. Футболку прикрашає великий накат. При нанесенні накату були використані тільки якісні фарби, що дозволяє зберегти яскравість написи і запобігає "потріскування".
Матеріал: кулір
Кулір або кулірка є бавовняним трикотажним полотном, якому характерна тонкість. Цей матеріал широко використовується для пошиття літнього одягу, адже вироби з неї дуже легкі й повітряні. Влітку, в саму спеку, ця тканина є свого роду незамінною. З цього матеріалу можна шити всілякі елементи одягу: шорти, футболки, легкі халатики і сарафани — все, що завгодно. Крім того, цієї тканини характерна висока повітропроникність, що забезпечує комфорт для тіла.
Розміри: 26, 28, 30, 32, 34
Кількість в ростовці: 5 шт (по 1 шт кожного розміру)
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: Ми працюємо щодня, крім п'ятниці, з 8 до 16 годин. Після оплати замовлення Вам необхідно написати повідомлення, вказавши всю необхідну інформацію (час і сума оплати, прізвище замовника та прізвище відправника платежу). Відправка замовлень здійснюється у 13 годин. Якщо Ви не встигли сплатити до цього часу - Ваше замовлення буде відправлений на наступний робочий день (замовлення, оплачені в четвер після 13 годин будуть відправлені в суботу).
Основні атрибути | |
---|---|
Стан | Новий |
Тип тканини | Бавовна |
Вид виробу | Футболка |
Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Країна виробник | Україна |
Виробник | Вінні Пух |
Колір | Різні кольори |
Користувацькі характеристики | |
Розмір дитячого одягу | 26-34 |
Основні | |
Оздоблення та прикраси | Аплікація |
- Ціна: 40 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.